- Na dálku
- Plný úvazek
Sítě Práce na dálku Plný úvazek Nástup ihned
Czech Republic, Praha
Search current c-- embedded developer jobs, vacancies, and employment in Česko on Jobeax. 2,445 c-- embedded developer jobs in Česko.
Populární města
Top 5
Zobrazené nabídky
Sítě Práce na dálku Plný úvazek Nástup ihned
Czech Republic, Praha
Popis pozice Co bude náplní Vaší práce? Vývoj a rozvoj serverové části aplikace, API rozhraní a pokud budete mít chuť, tak také frontendového UI rozhraní (jedná se o vlastní portálové řešení se zaměřením na ERP, CAFM, CRM, DMS, Workflow management a další.) Analýza...
Czech Republic, Brno
Flexibilní pracovní dobu – vše je o domluvě Pružná doba
Czech Republic, Brno
Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti Pro našeho klienta, stabilní společnost působící v oblasti distribuce módních značek, hledáme spolehlivého a zodpovědného kandidáta na pozici Řidič/ka skupiny C – denní návraty domů.
Czech Republic, Německo
Možnost práce na pracovní smlouvu nebo IČO, Pružnou pracovní dobu, a možnost částečného home-office Částečný úvazek Plný úvazek OSVČ Práce z domova Pružná doba
Czech Republic
55000 Kč
Flexibilní hybridní režim práce Plný úvazek Hybridní režim Pružná doba
Czech Republic
Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti Pro našeho klienta z oblasti obranného průmyslu, který se specializuje na konstrukci, vývoj a výrobu ručních palných zbraní, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Asistent/ka nákupu (strojní část firmy) .
Czech Republic, Opava
35k Kč CZK
o. Horní Těrlicko 737 Těrlicko (Bohumín) volné pracovní místo na pozici Řidič sk. 000 Kč | Bohumín v obci Bohumín (okres Karviná). Nabídnutá mzda za je 35 000 až 42 000 Kč za měsíc . Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 13. 8. 2026 .
Czech Republic, Opava
Práce na dálku Plný úvazek Nástup ihned Pružná doba
Czech Republic, Praha
Dlouhodobá práce HPP Nástup ihned
Czech Republic, Drslavice
Flexible working hours Plný úvazek Pružná doba
Czech Republic, Letňany
100000 Kč
Popis pracovní nabídky Hledáš změnu popřípadě možnost růstu? Jseš zapálený bakenďák? Tak jsi tady správně! Do našich krásných kanceláři hledáme šikovného C# developera, kterého baví se podílet na zajímavém projektu mít vlastní iniciativu. U nás si můžeš vybrat od logistiky... Plný úvazek
Czech Republic, Letňany
...celoročního průměru v závislosti na výsledku firmy -plně hrazené přesčasy -firemní akce -nakládka výrobků připravených k odvozu -rozvoz zakázek po ČR (vozidlo nad 3,5 t) -výpomoc ve skladu (například převoz výrobků mezi pracovišti a navážení plechů do výroby) -...
Czech Republic, Trhový Štěpánov
Práce na dálku Práce z domova Pružná doba
Czech Republic, Brno
80000 Kč
Flexibilní, Home office. Práce z domova. Z domova. Pracovat jen z domova. Pracovat z domova Absolvent Částečný úvazek Plný úvazek Práce z domova Pružná doba
Czech Republic, Přerov
Plný úvazek Pružná doba
Czech Republic, Plzeň
s. (Kadaň) volné pracovní místo na pozici Řidič/ka skladu sk. C+E Kadaň v obci Kadaň (okres Chomutov). Nabídnutá mzda za plný úvazek je 38 000 až 41 500 Kč za měsíc . Tato nabídka volného pracovního místa byla na našem serveru naposledy aktualizována: 10. 8. 2026 .
Czech Republic, Praha
38000 - 41500 Kč
Požadujeme Ochotu pracovat v třísměnném provozu. Řidičské oprávnění sk. C+E, profesní vybavenost - profesní průkaz, psychotesty, karta řidiče. Spolehlivost a dochvilnost. Dodržování standardů BOZP a PO. Nabízíme Zázemí skladu jakožto každodenní základnu ... Nástup ihned
Czech Republic, Praha
105000 Kč
Flexibilní pracovní doba s možností HO Plný úvazek Pružná doba
Czech Republic, Brno
130000 Kč
Flexible working hours and home office Práce z domova Pružná doba Odpolední směny
Czech Republic, Brno