- Plný úvazek
Plný úvazek Trvalý pracovní poměr Práce z domova Nástup ihned Pružná doba
Czech Republic, Plzeň
Search current Plný úvazek java programátor jobs, vacancies, and employment in Česko on Jobeax. 202 Plný úvazek java programátor jobs in Česko.
Populární města
Top 5
Zobrazené nabídky
Plný úvazek Trvalý pracovní poměr Práce z domova Nástup ihned Pružná doba
Czech Republic, Plzeň
Částečný úvazek Plný úvazek Práce z domova Pružná doba
Czech Republic, Vyšehrad
40000 Kč
Typ práce. Plný a nebo částečný pracovní úvazek Částečný úvazek Plný úvazek
Czech Republic
Podíl na přípravě a zavádění nových výrobních procesů Analýza technické dokumentace od zákazníka a návrh efektivních výrobních postupů Komunikace se zákazníky a interními týmy při řešení technických nejasností Zajišťování výrobních přípravků a nástrojů potřebných ... Plný úvazek 2 směny
Czech Republic, Praha
Plný úvazek
Czech Republic, Prostějov
Plný úvazek Nástup ihned Pružná doba
Czech Republic, Plzeň
Plný úvazek S ubytováním Nástup ihned
Czech Republic, Prostějov
75000 Kč
Popis pracovní nabídky Vytváří nové programy a upravuje existující programy pro stroje a zařízení. Upravuje SW při náběhu nových výrob. Aktualizuje programy na základě výkresové dokumentace změn a z důvodu optimalizace zpracování. Diagnostikuje a odstraňuje... Plný úvazek Pružná doba
Czech Republic, Jihlava
Průmyslová Plný úvazek Práce v zahraničí Nástup ihned Pružná doba
Czech Republic, Rychnov nad Kněžnou
Plný úvazek
Czech Republic, Luhačovice
Plný úvazek HPP Trvalý pracovní poměr Nástup ihned Pružná doba
Czech Republic, Ostrava
Doporučené Plný úvazek HPP 2 směny
Czech Republic, Prostějov
O nás "Zaměřujeme se primárně na aktivní vyhledávání vhodných kandidátů na pozice poptávané našimi klienty. Jsme rádi užiteční při doporučení vhodných uchazečů především v oblastech TOP managementu, managementu a specialistů. Působíme především v oborech Finance & Banking...
Czech Republic
Plný úvazek S ubytováním 1 směna
Czech Republic, Prostějov
45000 Kč
Forma spolupráce - HPP, DPP, Pracovní doba (Po-Pá) od 6:00 - 15:00 hod. Jednosměnný provoz DPP Plný úvazek HPP 1 směna Od pondělí do pátku
Czech Republic, Žižkov
80000 Kč
První kontakt se zaměstnavatelem: Filip Burian, ****@*****.*** Upřesňující informace: -Spolupráce s členy týmu a technickým manažerem při odhadování vývoje, zdrojů a časového harmonogramu k dosažení požadovaných výsledků Min. 3–5 let zkušeností ve vývoji... Plný úvazek
Czech Republic, Letňany
50000 - 80000 Kč
Flexibilita: Pružná pracovní doba, home office (max. 2 dny v týdnu), Zahraničí Absolvent Plný úvazek Práce z domova Práce v zahraničí Pružná doba
Czech Republic, Přerov
45000 - 65000 Kč
Pracovat ve směnném režimu 24/7: 2 denní směny, 2 noční směny, následně 4 dny volna (směny mohou připadat i na víkendy a státní svátky), O Developing understanding of troubleshooting and triaging of hybrid cloud (AWS) infrastructure Junior Plný úvazek Hybridní režim 2 směny Noční směny Práce o víkendu
Czech Republic, Přerov
Doporučené Plný úvazek 2 směny Odpolední směny
Czech Republic, Kamenický Šenov
Průmyslová Plný úvazek Práce z domova
Czech Republic, Rychnov nad Kněžnou