- Plný úvazek
pomocné úklidové práce při remodelingu prodejny. Nejedná se o klasický úklid Tesco, ale o pomoc při dlouhodobé přestavbě
Czech Republic, Frýdek-Místek
Search current Plný úvazek oracle pl/sql developer jobs, vacancies, and employment in Česko on Jobeax. 1,793 Plný úvazek oracle pl/sql developer jobs in Česko.
Populární města
Top 5
Zobrazené nabídky
pomocné úklidové práce při remodelingu prodejny. Nejedná se o klasický úklid Tesco, ale o pomoc při dlouhodobé přestavbě
Czech Republic, Frýdek-Místek
Plný úvazek Služební auto Od pondělí do pátku
Czech Republic, Plzeň
... zvyšování kvalifikace - Pracovní cesty po Evropě i mimo ni – uvidíte svět a budete součástí špičkových projektů - Doprava a ubytování na zahraničních projektech plně hrazeno zaměstnavatelem - Možnost kariérního růstu a dlouhodobé spolupráce - všechny přesčasy proplácíme - nástup možný dle dohody - 13 plat,14 plat - příspěvek ...
Czech Republic, Dobruška
Android Práce na dálku Plný úvazek Nástup ihned
Czech Republic
Android Práce na dálku Plný úvazek Nástup ihned
Czech Republic
Částečný úvazek DPČ DPP Plný úvazek
Czech Republic, Plzeň
Android Práce na dálku Dlouhodobá práce Plný úvazek
Czech Republic
Plný úvazek
Czech Republic, Plzeň
Práci na HPP Stabilitu a garanci zaměstnání Plat odpovídající zkušenosti uchazeče + variabilní složka Příspěvek na důchodové pojištění MultiSportka, VIP Alza a VIP Datart Benefitní karta MOL na lepší ceny pro nákup benzínu nebo nafty Montážní a technické práce... Plný úvazek HPP
Czech Republic, Plzeň
Plný úvazek Fyzicky náročná
Czech Republic, Plzeň
Do Purple teamu hledáme zkušeného PHP developera , který se nezalekne komplexních systémů a rád se ponoří do vývoje, který má skutečný dopad. U nás nebudeš jen „psát kód“, ale podílet se na budování klíčových produktů – platební brány. Hledáme někoho, kdo má v malíku PHP 8 (ideálně s několikaletou praxí) a rozumí Laravelu ...
Czech Republic, Praha
Plný úvazek Práce na dálku
Czech Republic, Brno-Vinohrady
25190 Kč
Popis pracovní nabídky Nástup případně po dohodě. Podrobné informace o nabízeném pracovním místě: použijte odpovědní formulář Požadovaná znalost jazyků ~ Čeština - aktivní Požadované dovednosti Práce s PC Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů... Plný úvazek 1 směna
Czech Republic, Znojmo
Plný úvazek
Czech Republic, Plzeň
Plný úvazek
Czech Republic, Plzeň
Android Plný úvazek Nástup ihned Pružná doba
Czech Republic
Android Práce na dálku Plný úvazek Nástup ihned
Czech Republic
Plný úvazek Pružná doba
Czech Republic, Plzeň
Popis pozice Renomovaná inženýrsko-dodavatelská společnost působící na poli energetiky rozšiřuje své řady o nového STAVBYVEDOUCÍHO! Budete jím právě vy? Náplň práce: Vedení realizace energetických staveb (VN/NN, trafostanice, rozvodny, kabelové trasy, energetické... Plný úvazek Služební auto Pružná doba
Czech Republic, Plzeň
... pozice ♂️ Hledáme stavbyvedoucího, který zvládne řídit stavbu i lidi a chce za sebou vidět skutečné výsledky Stavba není kancelář – je to živý organismus, kde se každý den něco děje. Pokud vás baví mít věci pod kontrolou, rozhodovat v terénu a vidět, jak vám... Plný úvazek S ubytováním Služební auto Od pondělí do pátku
Czech Republic, Plzeň