- Plný úvazek
Plný úvazek
Czech Republic, Praha
Search current Plný úvazek senior java developer jobs, vacancies, and employment in Česko on Jobeax. 851 Plný úvazek senior java developer jobs in Česko.
Populární města
Top 5
Zobrazené nabídky
Plný úvazek
Czech Republic, Praha
109000 Kč
Jednosměnný provoz Plný úvazek 1 směna
Czech Republic, Ostrava
o. │ Permanent │ White-collar workers │ Professional │ Engineering. Permanent, Employee benefits (meal allowance, pension contribution, Multisport card, extra week of vacation, language courses contribution, sick days, home office, teambuilding events) Plný úvazek Trvalý pracovní poměr Práce z domova
Czech Republic, Ostrava
52000 Kč
Jednosměnný provoz Plný úvazek 1 směna
Czech Republic, Ostrava
30000 - 40000 Kč
Práci na plný úvazek, Home Office Plný úvazek Práce z domova Pružná doba
Czech Republic, Praha
70000 Kč
Pružná pracovní doba Plný úvazek Pružná doba
Czech Republic, Praha
Chceme, aby naši zaměstnanci byli úspěšní nejen v práci, ale i v osobním životě. Proto podporujeme zdravé, produktivní a flexibilní pracovní prostředí, které respektuje rovnováhu mezi pracovním a osobním životem Plný úvazek Pružná doba
Czech Republic, Praha
Nabízíme spolupráci na IČO, Máme možnost home officů, flexibilní pracovní místo (jasně, místo v kanceláři u nás mít budete, ale pokud se rozhodnete pracovat týden z chaty, nebo na 14 dní od moře, tak můžete), pravidelné školení, příspěvky na vzdělávání, teambuildingy, Multisport kartu, příspěvek na telefon nebo AI
Czech Republic, Brno
Plný úvazek Nástup ihned
Czech Republic, Praha
12000 Kč
Full remote nebo hybridní spolupráce Doporučené Plný úvazek Práce na dálku
Czech Republic, Letňany
Plný úvazek
Czech Republic, Břeclav
...Pardubice, ⏱ plný úvazek, medior / senior Jste #silnější, než si myslíte Pomáhejte lidem pečovat o jejich finanční zdraví. Hledáme osobního bankéře/ku, který od nás dostane vlastní portfolio klientů a možnost přímo ovlivňovat výši svého příjmu. Jak bude vypadat...
Czech Republic, Břeclav
40000 Kč
Pružná pracovní doba Plný úvazek Pružná doba
Czech Republic, Brno
105000 - 120000 Kč
Kateřina Čechová, e-mail: ****@*****.*** Náplň práce: " Aktivně se podílet na projektech a iniciativách s cílem dodat požadované výstupy, identifikovat překážky a zavádět opatření, která zajistí jejich včasnou realizaci. " Podporovat zjednodušování procesů,... Plný úvazek
Czech Republic, Michle
70000 Kč
Práci na centrále v Praze–Hloubětíně a flexibilní pracovní dobu Plný úvazek Pružná doba
Czech Republic, Michle
Plný úvazek
Czech Republic, Mladá Boleslav
Plný úvazek je Plný úvazek
Czech Republic, Praha
60000 Kč
Popis pracovní nabídky Společnost zabývající se projektováním převážně ve stavebnictví a okrajově i ve strojírenství právě hledá do svého týmu posilu na pozici Projektant - Technolog! Pozice je vhodná pro zkušené matadory, ale i pro juniory, kteří hledají své první ... Plný úvazek
Czech Republic, Ostrava
60000 Kč
Popis pracovní nabídky Pro našeho významného klienta, společnost, jež je distributor, výrobce klimatizací a tepelných čerpadel s více než 30letou historií, hledáme v rámci rozšiřování a nákupu nového vozu 2 nové kolegy (jeden zkušenější a druhý může být méně zkušený...
Czech Republic, Hradec Králové
65000 Kč
Pružná pracovní doba Plný úvazek Pružná doba
Czech Republic, Praha