- Plný úvazek
Flexibilní organizace pracovního dne, Služební automobil i k soukromým účelům Hodinová mzda Plný úvazek Služební auto Pružná doba
Czech Republic, České Budějovice
Search current project controller jobs, vacancies, and employment in Česko on Jobeax. 1,583 project controller jobs in Česko.
Populární města
Top 5
Zobrazené nabídky
Flexibilní organizace pracovního dne, Služební automobil i k soukromým účelům Hodinová mzda Plný úvazek Služební auto Pružná doba
Czech Republic, České Budějovice
60000 - 80000 Kč
Flexibilní pracovní dobu, Služební automobil i pro soukromé účely Služební auto Pružná doba
Czech Republic, České Budějovice
Práci na plný úvazek Plný úvazek
Czech Republic, České Budějovice
60000 Kč
Mzdu od 60 000 Kč měsíčně při HPP s možností vyššího ohodnocení podle zkušeností, odpovědnosti a portfolia, Flexibilní pracovní dobu, Dog friendly kancelář HPP Dog friendly Pružná doba
Czech Republic, České Budějovice
60000 Kč
Mzdu od 60 000 Kč měsíčně při HPP s možností vyššího ohodnocení podle zkušeností, odpovědnosti a portfolia, Flexibilní pracovní dobu, Dog friendly kancelář HPP Dog friendly Pružná doba
Czech Republic, České Budějovice
80000 Kč
Flexibilní pracovní podmínky, včetně home office a volné pracovní doby Práce z domova Pružná doba
Czech Republic, Nový Bydžov
125k Kč CZK
...produktovém vývoji nebo ve výrobním inženýrství v automobilovém průmyslu * Vysokoškolské vzdělání zaměřené na automobilovou techniku, plasty nebo strojírenství (případně odpovídající delší praxi) * Přehled o tom, co zákazníci od výrobků a procesů očekávají * Plynulou...
Czech Republic, Semily
55000 Kč
Pružná pracovní doba Plný úvazek Pružná doba
Czech Republic, Brno
75000 - 100000 Kč
* Možnost volby a globální přesah: Práci na produktech s celosvětovým dopadem a svobodu vybrat si projekt, který Vás bude reálně bavit. * Flexibilita a odpočinek: 5 týdnů dovolené a pružná pracovní doba pro skvělý work-life balance. * Férové ohodnocení: Jistota každoročního... Pružná doba
Czech Republic, Žďár nad Sázavou
Baví Vás být u zrodu nových projektů a umíte držet věci pod kontrolou? Pak možná hledáme právě Vás. Do našeho týmu hledáme zkušeného projektové manažera, který převezme koordinaci zavádění nových projektů pro přední světové automobilky – od prvního plánování až po... Plný úvazek Pružná doba
Czech Republic, Krč
* Prestižní obor (Defence/Security). * 5 týdnů dovolené, Flexibilita, možnost HO. * Mobil, Notebook, MultiSport. * Máte na to? Pošlete CV. Vývoj a modernizace ekosystému aplikací pro obranný průmysl. Dlouhodobý projekt, česká firma, technicky náročné prostředí...
Czech Republic, České Budějovice
Plný úvazek
Czech Republic, Tachov
45000 - 65000 Kč
Flexibilita a občasný Home Office Plný úvazek Práce z domova
Czech Republic, Velká Chuchle
Popis pozice Výjimečná příležitost přímo na Chebsku / v Karlovarském kraji Jsou běžné pracovní nabídky. A pak jsou příležitosti, které přicházejí jednou za pár let – a zvláště u nás v regionu. V našem kraji právě vzniká zcela nový, moderní výrobní závod světové... Plný úvazek Práce z domova
Czech Republic, Nový Jičín
Plný úvazek Pružná doba
Czech Republic
Home office is not a benefit; it is a standard – we are used to working in a hybrid model, based on team agreement Doporučené Práce z domova Hybridní režim
Czech Republic
O nás Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu. Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice... Plný úvazek
Czech Republic, Nový Jičín
1 směna Plný úvazek
Czech Republic, Nový Jičín
...Hledáme člověka, který dokáže propojit svět produktových dat, obchodu a moderních technologií. Někoho, kdo má rád pořádek v datech, přemýšlí... ..., eMAG apod.) Schopnost chápat procesy v širším kontextu (obchod, logistika, finance) Analytické myšlení a schopnost navrhovat...
Czech Republic, Miroslav
Práce na živnostenský list, Pondělí až pátek: 8 hodin (přesčasy vítány, většinou 10 hodin denně), Člen týmu: konkurenceschopná hodinová mzda, Ochota cestovat a pracovat v zahraničí Hodinová mzda Dlouhodobá práce Živnostenský list Trvalý pracovní poměr Práce v zahraničí Pružná doba Od pondělí do pátku
Czech Republic, Nový Bydžov